Menü

Hizmet Bölgelerimiz

istanbul trans bahar kampanyası

Taksitli Nakliyat Hizmeti

Kredi kartına 12 taksitli nakliyat

Yapmanız Gerekenler

 

 DİKKAT EDİLMESİ VE YAPMANIZ GEREKENLER!

*Evden Eve Taşıma, Ev, ofis, fabrika depo vb. mekanlarda taşınma işlemlerinizi kolaylaştıran, sizlere hiç bir şekilde zahmet çektirmeden taşıma ve yerleştirme işleminin gerçekleştirilmesi anlamına gelmektedir. İlk aşamada Ekspertiz görevlisi devreye girer ve bu personel Taşıma yapılmadan önce nakliyenin yapılacağı yerde gerekli saha çalışmasını yapar. Bu çalışmalar taşınacak eşyaların cinsi, taşınacak binanın kat sayısı vs. dir. Bu gibi etkenler ev taşımacılığında çok önemli olduğu için bu konu atlanmamalıdır. Ekspertiz görevlisi aynı zamanda eşyalarınıza uygun aracı tahsis etmekle mükelleftir. Son yıllarda "sigortalı taşıma" devri başlamıştır. Bu sayede olası istenmeyen durumlarda nakil işlemi sırasında oluşabilecek zararları sigorta şirketleri karşılamaktadır. Kısaca taşınan malların sigortalanması olarak özetlenebilir. Her ne kadar sigortalanmış olsa da eşyalarınız anlaştığınız firmanın ambalajlama, paketleme ve depolanması da çok önem taşımaktadır. Anlaşma yapacağınız firmaların yukarıda yazılan özelliklere uymasına dikkat etmeniz gerekmektedir.Kaliteli nakliyeciler ile taşındığınızda taşıma sırasında ve taşındıktan sonraki zamanlarda başınız hiç bir zaman ağrımaz.-

Evde eve nakliyat.

*Evinizdeki eşyaları gelişigüzel paketleme yapmadan veya aynı şekilde,  ambalajlamadan yapacağınız her işlem, o an için belki,  çok önemli gelmeyebilir. Ancak maliyet olarak oldukça kabarık bir bütçenin açığa çıkma olasılığı,  her zaman için yüksektir.

 

*Firma olarak bu tarz olayların yaşanmaması adına her zaman titizliği esas alarak, müşterilerimize güvenli hizmeti sunmayı hedef edinmiş bulunmaktayız.

 

*Paketleme işleminde bütün eşyalarınızı çeşitli ambalaj malzemeleriyle ambalajlıyoruz Eşyalarınızın güvenli şekilde taşınabilmesi adına öncelikle eşyaların yerlerinde tespit edilmesi önemlidir. Bunun nedeni taşıma esnasında hangi taşıma aracının kullanılması gerektiği,  kaç, kişiye gereksinim duyulduğu ve ne kadar ambalaj malzemesine ihtiyaç duyulacağının belirlenmesi içindir. Taşımayla ilgili maliyette,   bu şekilde tespit edilecektir.

 

*Taşımacılık profesyonellik gerektirir. Bu nedenledir ki, temiz ve tam donanımlı araçlarımız, eşyalarınızı korumak amaçlı tasarlanmış özel ambalaj ve kasalarımızla ve uzman kadromuzla,  siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti adına her zaman hizmetinizdeyiz.

 

*Evden eve nakliye konusunda titizlik anlayışına sahip kadromuz, her türlü ev ve büro eşyalarınızı olması gerektiği gibi en iyi şekilde yeni adresinize ulaştıracaktır. Taşınmadan önce mutlaka bize danışın. Şirketimiz üstün deneyim ve tecrübesiyle, müşteri odaklı özel 1.inci sınıf paketleme sistemiyle, sizlere hizmet vermekten her zaman gurur duyar.

 

*Alacağınız evden eve nakliye hizmetleri, adım, adım sabır ve titizlik gerektiren bir iştir. Bu işlemler eşyaların ebatları ve önem derecelerine göre yapılmaktadır. Ambalajlama işi ciddiyet ve özen ister. Eşyaların iplerine göre farklı ambalajlama araçları kullanılır.

 

*Gerekli ambalajlama ve paketleme işleri yapılmış olan nakliye eşyaları, evin konumuna göre asansör vb ekipmanlar eşliğinde de taşınabilmektedir. Nakliye işlemini tam anlamıyla yapabilmek adına, toz, su, kir gibi dış etkenlerden koruyabilmek için özel kapalı kasalar kullanılmaktadır. Özel eşyalarınızda yine firmamız tarafından sigortalı bir şekilde taşınmaktadır.

 

*Ambalajlama işlemi sırasında bulunan evden eve nakliyat personeli, eşyaların son taşıma noktasına kadar orada bulunmaktadırlar. Nakliye işlemi yapılırken, sizlerde istediğiniz an eşyalarınızın başında durarak bu süreci adım, adım takip edebilirsiniz.

 

*Evde eve nakliyat hizmeti almak istiyorsunuz. Ancak ilk olarak ne yapmanız gerektiğini bilmiyorsunuz. Bu tür bir işlem öncesi anlaşmış olduğunuz nakliyat firmasının evinize gelmesi ve taşınma işlemlerinin belirlenmesinden sonra, sizin için değerli yada manevi önemi olabilecek olan eşyalarınız ve özel eşyalarınızı (iç giyim gibi) kendinizin toplamanızı öneririz. Bir nakliyat firması her ne kadar alanında profesyonel olsa da, istenmeyen durumların olmaması adına bu tarz eşyaların sizin tarafınızdan toplanması daha sağlıklı olacaktır.

 

*Taşınmaya karar verdiğiniz andan itibaren eşyalarınız ve yeni evinizle olan bilgileri de bizlere bildirmeniz her iki taraf içinde çok daha iyi olacaktır. Bu bilgilendirmeyi telefon ile yapabileceğiniz gibi evden eve nakliye firmasından çağıracağınız bir yetkili ile de  karşılıklı görüşerek yapabilirsiniz.

 

*Eski evimdeki eşyaları ben nakliye firması gelmeden zaten toplayacağım kadar topladım. Bu bana maliyet olarak daha kazançlımı şeklinde düşünüyor iseniz, bu çabalarınız sadece size biraz zaman kazandırmış olacaktır. Uzman ekibimiz eşyalarınızı çok daha özenli profesyonel bir şekilde ambalajlayıp taşıyacağından, bizler için bir kazanç olmayacaktır bu tutumunuz.

*Ancak zamandan kazanılacağından gözünüzde büyüttüğünüz taşınma işlemi daha kısa sürede tamamlanacaktır sadece. Mobilyalarınızın zarar göreceğini yada sökülüp takılmaları esnasında sorunlar yaşanacağını düşünüyorsanız yanılıyorsunuz.

 

*İşinin uzmanı olan evden eve nakliye ekibimiz hiç mümkün olmayacağını düşündüğünüz en zor mobilyalarınızı bile, büyük bir ustalıkla söküp takabilecek, yerleştirecek tecrübeye sahiptirler. Bu işlemler sırasında yine sizde yanlarında durabilir bu süreci görebilirsiniz.

 

*Eviniz sizin kaleniz ve özelinizdir. Özel olan şeylere de gereken önem verilmelidir. O halde evinizi mi, ofisinizi mi taşıyacaksınız? Bizleri günün her saati arayabilirsiniz. Uzman kadromuz ve işinin ehli tecrübeli ekip arkadaşlarımızla her zaman bir telefon kadar yakınınızdayız.

 

*Siz sadece taşınmak mı istiyorsunuz. Arayın bizleri ve nakliye işini biz usta ellere bırakın. Güvenli, konforlu ve kaliteli taşınmanın farkını yaşayın

*Nakliyede her hangi bir sorunla karşılaşmamak için yukarıda vermiş olduğumuz bilgileri işin devam aşamasında denetleminizi öneriyoruz

*Evden Eve Nakliyat İle Taşınmak mı istiyorsunuzYılların vermiş olduğu bilgi ve deneyime dayanarak,firmamızın geniş imkanlarından yararlanarak 7/24 hizmet veren deneyimli müşteri temsilcilerimizden fikir almadan taşınmaya karar vermeyin.

Söz konusu Ev Taşımaksa İSTANBUL TRANS EVDEN EVE NAKLİYAT size yeter

0212 555 99 99

0212 555 11 11

0212 555 02 01

0212 555 02 22

0212 556 44 44

0532 585 77 00

0532 408 59 59

 

www.istanbultrans.gen.tr

www.istanbultrans.com

 

 

Evden eve Nakliyat Yaptıracaklara Uyarılar

*Evden eve nakliye yaptıracaksanız önce taşıtılacak ev eşyanızı görmesi için Evden eve nakliye firması Expertiz elemanı evinizde gerekli incelemeyi yapmalıdır.

*Nakliyat  sigortası eşyanızın  muhtemel bedeli üzerinden yapılmalı.Sigorta poliçenizin işe başlamadan önce tarafınıza teslim edilmesi şartını koyunŞirkette unuttuk,az sonra gelecek bahanelerine inanmayın.

*Mutlaka evden eve nakliyat sözleşmesi yapın. Nakliyat için avans verilir ancak paranın tamamını nakliye öncesinde vermeyin.

*Evden eve Nakliyat sırasında kullanılacak ambalaj malzemelerinin  yeni olmasının garantisini isteyin.

*Evden Eve taşınma sırasında karşılaşılabilecek olası sorunlarla karşılaşmamak için muhtemel sorunları maddeler halinde olası çözümlerle beraber sözleşmeye yazdırın.

*Nakliyat yapılacak Ev eşyanızın tamamının taşınması için yeterli büyüklükte nakliyat kamyonu geleceğinin garantisini alın.Gelecek olan araca eşyaların sığmaması durumunda ek ücret istemeyecekleri garantisini alın.

*Evden Eve Nakliyat işlemini gerçekleştirecek personelin temiz üniforma giyinmesi hususunu da sözleşmeye yazdırın.Kendi işçisi olduğunu iddia eden experden mutlaka sigorta giriş bildirgesi isteyin.Taşınma esnasında olabilecek bir iş kazasında sizinde kanuni zorunluluklarınız olduğunu unutmayın.

*Evden Eve Nakliyat Firması ambalaj malzemesi olarak Hava kabarcıklı kraftlı  Balonlu Naylon kullanılmasını isteyinMalzemelerin temizliğine işe başlamadan önce dikkat edin.

*Evden eve taşıma için için kutulu taşıma isteyin.Ayrıca ip yerine koli bantı kullanılmasını isteyin,ip ev eşyalarınızda iz bırakır.

Elbise ve giyim eşyalarınız için evden eve nakliyat sırasında özel askılı kutular isteyin.

 

Fabrika ve Tesis Taşımacılığı

Bilgilendirme

Telefon Numaralarımız

İstanbul trans telefon numaralari
Taşınma İpuçları

Nakliyat firması telefon numaraları

Web Tasarım
Sayfa Başı