Menü

Hizmet Bölgelerimiz

istanbul trans bahar kampanyası

Taksitli Nakliyat Hizmeti

Kredi kartına 12 taksitli nakliyat

Soru Cevap

 
 
SIKÇA SORULAN SORULAR VE CEVAPLARI.

Firmamız İstanbul Trans sizlere Evden eve nakliyat, Evden eve nakliye, Nakliyat, Ofis taşıma ve Evden eve taşıma konularında edindiğimiz tecrübeler konusunda, özel eşyaları taşıma konusunda gayet dikkatli ve dünya normları çerçevesinde hizmet vermektedir.

 

Taşınma için en iyi zaman nedir?

Firmamız  için tarih farketmez. Sizin belirttiğiniz her tarihde taşıma işlemi yapılır.

Genellikle Evden Eve Nakliye firmalarının hafta sonu iş yoğunluğu olduğundan dolayı; Hafta içi bir günde taşınmak sizin için daha avantajlı olacaktır.

 

Nakliyat Firması Seçerken Nelere dikkat etmeliyim?

Seçtiğiniz firmanın referanslarını dikkatlice incelemenizi ve kesinlikle sözleşme yapmadan evinizi taşıtmamanızı tavsiye ederiz. En iyi taşınmanın ölçüsü iyi bir tercihten geçer. Bunu unutmamak gerekir.

 

Ne zaman  taşıma firmasıyla irtibata geçmeliyim? 

Siz taşınmak isterseniz uygun tarih ayarladığınızda  size uygun bir nakliyat firmasıyla irtibata geçmeniz gerekmektedir.En az 2 ay önce bu işlemlere başlamanız sizin taşınmanız için iyi  olacaktır.

Ev taşımanın pratik yolları nelerdir ?

Ev taşıma nın partik yollarının başında

-Nakliyat firması gelmeden önce nakliyat kamyonu için park alanı bulmaktır. Bu şekilde sabah erken gelen kamyona yer aramakla zaman kaybetmezsiniz.

-Ufak tefek eşyaları kendiniz toparlarsanız zaman kazanırsınız.

 

Ödeme nasıl yapılmaktadır?

Evden Eve nakliyat firmasıyla anlaştıktan sonra ödemeyi iş bitiminde anlaştığınız biçimde kapınızda yapabilirisiniz. Eğer ek ödeme ve hizmetleriniz olduysa bu toplam tutara eklenecektir. Nakliyenin varış yerine varmadan önce eşyalar boşaltılmadan önce vergi koşullarının yerine getirilmesi gereklidir. Ödemelerinizi çek ,nakit yada kredi kartı kullanarak yapabilirsiniz. Evden Eve nakliyat firmasıyla anlaştıktan sonra ödemeyi iş bitiminde anlaştığınız biçimde kapınızda yapabilirsiniz 

 

Nakliye ücreti nasıl hesaplanır?

Nakliye  Masraf değerleriniz kilometre ve  ağırlığa bağlı olarak hesaplanacaktır. Bunlar ulaşım masrafları olarak da bilinir. Masraflarınızın belirtilen değerden yüksek olduğunuzu düşünüyorsanız taşınma danışmanımızdan bilgi alabilirsiniz.

 

Envanter ne demektir?

Sürücünün  yüklediği eşyaları kayıt etmesidir.( kanun gerektirmez). Eşyalarınızın ayrıntılı bir şekilde liste halinde kayıt edilmesidir. eşyalarınızın tümünün envanteri listesinde olduğundan emin olmalısınız.

 

Konsol, masa veya çekmecelerim paketlenecekmi.?

Kutulardaki tüm gevşek öğelerin kayıp ve zarar görmemesi için dikkatlice paketlenmiş olmaları gerekmektedir.paketleme yapılırken masa veya çekmecelerin içlerini boşaltmanız gerekmektedir. 

Su yataklarının tamamen içlerinin boş olması gerekmektedir.Taşınma tarihinizden önce su yataklarının profesyonelce vakumlanmış olması gerekmektedir.

 

Mücevherlerim ve değerli eşyalarımın taşınması nasıl olacak?

Mücevher ,para antika, pul koleksiyonu gibi olağanüstü değerli eşyalarınıza ambalaj yapılmadan önce danışmanımıza önceden bildirmeniz gerekmektedir.

 

Kaybolan veya zarar gören eşyalarım değer kapsamı içinde midir?

Evet kaybolan veya zarar gören eşyanız değer kapsamı içinde değerlendirilir. Zarar gören eşyanız için önceden belirlenen bir değerle ücretlendirme yapılmaktadır. Bu yöntemle sizin eşyalarınızın  bizim için ne derece önemli olduğunu göstermiş oluyoruz.

 

Evden eve nakliyat firmasıyla anlaştım peki ben ön bir hazırlik yapacak mıyım?

Nakliyat firmasıyla anlaştıktan sonra size kalan özel ve şahsi eşyalarınızı toparlamaktır geriye kalan eşyalarınız toplanıp paketlenmesi ekip elemanlarımız tarafından yapılmaktadır.

Bilgilendirme

Telefon Numaralarımız

İstanbul trans telefon numaralari
Taşınma İpuçları

Nakliyat firması telefon numaraları

Web Tasarım
Sayfa Başı