Menü

Hizmet Bölgelerimiz

istanbul trans bahar kampanyası

Taksitli Nakliyat Hizmeti

Kredi kartına 12 taksitli nakliyat

Şehir İçi Nakliyat

    Şehir içinde taşıması yapılacak olan yeri expertiz elemanlarımız ziyaret ederek taşınacak eşyaları görür. Expertiz hizmetimiz tamamen üzretsizdir.Daha sonra taşıma işleminin yapılacağı büyüklükte bir kamyon seçilir. Bunun ardından eşyalarınızın sigorta belleri yatırılır. Böylece taşınma süreci başlar. Yaklaşık 10 kişilik bir ekiple dairenize geliriz. Ekibimizde bulunan mobilyacılar dolapları itina ile söker. Evdeki tüm eşyalar yeni ambalaj malzemeleri ile kaplanarak kamyona yüklenir ve yeni evinizde sizin belirlediğiniz alana yerleştirilir. Sizin evdeki eşyaları kontrol etmenizin ardından taşınma süreci tamamlanır.

 

Evden Eve Nakliyat

evden eve taşıma

 

Firmamız İstanbulun neresinde olursanız olun ücretsiz ekspertiz göndererek nakliyat gününde doğabilecek tüm sorunları ortadan kaldırıyor. Telefonla iletişime geçtiğinizde ekonomik, kaliteli ve her eşyanın bizim için değerli olduğuna inanarak konutunuzun, iş yerinizin nakliyatında sizlere sorunsuz evden eve nakliyat çözümleri sunmaktayız. Siz rahatınıza bakarken güven içinde koşulsuz müşteri memnuniyetine dayalı Nakliyat Firması İstanbul Trans Nakliyat güvencesi ile hizmetinizdeyiz. Bizi seçtiğiniz için şimdiden teşekkür ederiz, firmamızı seçtiğiniz için asla pişman olmayacaksınız.

evden eve

Nakliye sektörü ilerleyen yıllar ile birlikte artan nüfus ve göç durumlarından dolayı son zamanlarda hızla gelişmektedir. Yaşamını sürdüren insanların yaşayış durumları ve iş seçenekleri zamanla değişiklik gösterebilmektedir. İnsanlar yaşamlarını en iyi şekilde geçirebilmek için gelir durumlarının en iyi düzeyde olacağı şehirlerde yaşamlarını sürdürebilme isteklerini göz önünde bulundurmaktadır. Bu yüzden iş değişikliği ailelerin çocuklarının iyi eğitim alabilmesi için, kendi yaşamlarının daha iyi olabilmesi için şehir değişikliklerine başvurabilmektedir. Buna bağlı olarak nakliyat sektörü hızla gelişmektedir. Günümüzde ofis, teknolojik gereklilikler etrafinda seenen, yenilikçi bir anlayis üzerine kuruludur. Gelisen teknolojiyi kullanarak hizmet kalitesini sürekli artiran sirketler, çalistiklari firmalardan da kaliteli hizmet beklemektedir.

evden eve nakliyat

Ülkemiz metropol kentlerinin sanayi durumları ekonomik koşulları aileler için cazip gelmeye başlamıştır. Artan göç olaylarıyla birlikte şehir içinde konum değiştirme gibi durumların artmasından dolayı nakliye firmaları hızla artmaktadır. Var olan firmalar ise potansiyellerini arttırarak Türkiye genelinde hizmet vermeye başlamıştır. Nakliye firmalarının önemi büyük olduğu kadar kişilerin tercih sebepleri içinde nakliye firmaları önemlidir.Pendik evden eve taşıma sektöründe firmaların güvenilir düzgün hızlı olması kişilerin tercih sebepleri arasında yer alabilir. Bu yüzden eşyaların güvenilir sağlıklı ve sağlam bir şekilde taşınabilmesi için firmaları doğru tercih etmeliyiz. Bu durumda firmaların kendi alanlarındaki güvenilirliğini kalitesini göstermesi gerekmektedir. Gelişen ve şuan ülkenin en büyük metropol kentlerinden olan İstanbul da yaşam hızlı ilerlemektedir.

ucuz nakliyat

İstanbul Trans olarak müşterilerimizin piyanolarını sorunsuzca yeni adreslerine taşıyoruz. Piyano taşımacılığın da önce piyano ya da piyanolar sigorta altına alınır. Ardından tüm deneyimli personel kadromuz ekip halinde piyanoyu paketlemektedir. Piyano ekibimiz tarafından nakliye aracına sabitlenir ve yeni adrese ulaştırılır. Yeni adreste tekrar piyanonuz evinize kadar çıkarılır ve ambalajları sökülür. Her hangi bir zarar yok ise taşımacılık bu andan itibaren sona ermiştir.

Piyano taşımacılığın da firmamızı seçmeniz için bir çok sebep bulunmaktadır. Bu Sebenlerden en önemlisi güvenceli ve sorunsuz hizmet sağlıyor olmamızdır. Sağlıklı ve uygun fiyatlar ile piyano taşıma hizmetini sadece firmamızdan alabilirsiniz.İstanbul Trans firması  olarak bizim için müşteri.memnuniyeti.olarak. devamlık ilk plandadır.kadıkoy.andolu.yakası.İstanbul Trans.nakliyat.kadıkoy.şehirler.arası.İstanbul.taşımacılık.

 

 

Şehir İçi Evden Eve Nakliyat

 

İstanbul ili sınırları içerisinde her türlü nakliye ve evden eve nakliyat hizmeti tarafımızca verilmektedir. İstanbul ilçe,semt ve mahallelerine ev taşıma hizmetini kaliteden taviz vermeden yapmaktayız.

İstanbul Anadolu yakasında evden eve nakliyat, Avrupa yakasında evden eve nakliyat ve muhtelif taşıma hizmetlerimiz için şehiriçi yoğunluğuna , trafik koşullarına uygun araçlarımız ile rahatlıkla ulaşım ve nakliyat yapabilmekteyiz.

Özellikle İstanbul trafiğinde kamyon yasakları , dar sokaklar, hatalı park etmiş araçlardan dolayı giriş çıkışları zor alanlarda rahat manevra ve hareket kabiliyetleri yüksek modern taşıma ve nakliye araçları filomuzda mevcuttur, taşınma talebi ile gelen eşyalarınız ne kadar fazla olursa olsun ek araçlar ile 2 veya 3 araç ile bu hizmeti zamanında sağlamaktayız. Şehiriçi nakliyat için kullandığımız araçlar genellikle dar sokaklarda ve yoğun semtlerde; sektör tabiri ile ufak araç olarak geçsede 5 mt kasaya sahip 2+1 dairelerden 100 metrekarelik dairelerin eşyalarına kadar rahatlıkla yüklenebilecek kapasitededirler.

Nakliyat kamyonlarımız kamyonetlerimiz kapalı çelik kasa içleri mobilya kaplama ve askılı tekstile uygun dizayn edilmiştir, evden eve nakliyat kamyonlarımız tecrübeli sürücülerimiz ile eşyalarınızı sarsmadan zarar görmeden nakil edecek tasarımlara sahiptir.

İstanbul evden eve nakliyat denince ilk akla gelen firma İstanbul Trans Evden Eve Nakliyat, Başka şubemiz olmayıp irtibat telefonlarımız aşağıdadır.


 

7/24 Kesintisiz Hizmet.

İSTANBUL TRANS EVDEN EVE NAKLİYAT SAN.TİC.LTD.ŞTİ

0212 555 99 99

0212 555 11 11

0212 555 02 22

0212 555 02 01

0212 556 44 44

0532 585 77 00

0532 408 59 59

www.istanbultrans.gen.tr

www.istanbultrans.com

 Ülkemizde markalaşmış her firmanın taklit edildiği gibi maalesef zaman zamanda firmamız korsanlar tarafından taklit edilmektedir Yukarıdaki telefon numaralarımızın bağlı olduğu şubelerimizden başka şubemiz yoktur.İstanbul Trans adı altında iş yapmaya çalışan kişilere kesinlikle itibar etmeyiniz.

Bilgilendirme

Telefon Numaralarımız

İstanbul trans telefon numaralari
Taşınma İpuçları

Nakliyat firması telefon numaraları

Web Tasarım
Sayfa Başı