Menü

Hizmet Bölgelerimiz

istanbul trans bahar kampanyası

Taksitli Nakliyat Hizmeti

Kredi kartına 12 taksitli nakliyat

Kurumsal Nakliyat

KURUMSAL NAKLİYAT

EKSPERLİ,SÖZLEŞMELİ VE SİGORTALI TAŞIMACILIK

Taşımalarınız eksper gözetiminde oluşturulan sözleşmeler ile gerçekleştirilir.
Eşyalarınız çağdaş sigortacılık anlayışıyla en yüksek teminatlar üzerinden belirlenerek güvence altına alınır.

HER TÜRLÜ İŞ TAŞIMACILIĞINDA FONKSİYONEL, GÜVENİLİR, ÇÖZÜMLER
İSTANBUL TRANS Evden Eve İşten İşe Taşımacılık, iç yapıları eşyalara zarar vermeyecek şekilde dizayn edilmiş araçlarıyla ofisinizi, fabrikanızı, malzemelerinizi tam zamanında ve tam güvenle, dilediğiniz yere taşıyor. Banka şubelerinden, ilaç şirketlerine, holding ofislerinden, askılı tekstil taşımacılığına, fabrika taşımacılığından, fuar taşımacılığına kadar oldukça geniş bir alanda eşya taşımacılığı hizmeti veren İstanbul Trans sunduğu özenli hizmet anlayışıyla bu alanda da yanınızda.
Taşımalarınızı gerçekleştirdiğimiz filomuzdaki araçları görmek için galeri sayfamıza bakınız.

OFİS TAŞIMACILIĞI
Ofis taşımanın püf noktası eşyaların fiziki taşınması değil, bu taşınmanın işleyişinizi ve iş takvimize minimum etki yapacak şekilde bir plan çerçevesinde seri bir şekilde gerçekleştirilmesidir.

Bu bağlamda ofisinize ve işleyişine dair her ayrıntı bizim için çok önemlidir. Malzemelerinizin doğru bir şekilde paketlenmesi, sınıflandırılarak araçlara yüklenmesi ve nakliye esnasında güvenle yeni ofisinize taşınması için profesyonel ekibimiz İstanbul Trans hassasiyetiyle çalışıyor.

FABRİKA TAŞIMACILIĞI
İstanbul Trans fabrika taşımacılığı için özel eğitim almış ekip ve ekipmanları ile konforlu bir fabrika taşımacılığı sunmaktadır. Fabrikanın ofisleri, çalışma bölümleri ve stantları özel ambalajlarla, titizlikle gerçekleştirilir. Fuar bitiminde eşyalarınız aynı itina ile taşınıp alınan yerlere bırakılır.

FUAR TAŞIMACILIĞI
Fuar malzemelerinin teslim alınması ve fuar yerinde yetkili kişinin belirlediği yerlerde kurulumunun yapılması titizlikle gerçekleştirilir. Fuar bitiminde eşyalarınızın aynı titizlik ile taşınıp alınan yerlere bırakılır.

ASKILI TEKSTİL TAŞIMACILIĞI
20 araçtan oluşan özel filo, tekstil ürünlerini askı ile alır ve askı ile teslim eder. Eşyalarınız 20, 25, 48, 100m3 boyutlarında özel yapım ve Avrupa standartlarında olan sonsuz delikli ve ştangeli sistemli araçlarımızda taşınır.

BANKA TAŞIMACILIĞI
Eksper incelemesi ve sonrasındaki etüt çalışması beğenilirse sözleşme oluşturulur. Taşıma esnasında İstanbul Trans'ın Forman’i hazır bulunur. Elektronik eşyalar pet graft kağıtlarla ambalajlanır. Çelik kasa ve bankamatikler ise liftli araçlarla taşınır.

Şirketimiz İstanbul Trans Evden Eve Nakliyat San.Tic.Ltd.Şti kurulduğu tarihten bu güne kadar çok çeşitli meslek dallarında sayısız olarak ofis,büro,işyeri,banka,belediye,dernek lokal,kooparatif merkezleri,şirket yönetim merkezleri ve fabrikaların taşımalarını taahhütlü olarak gerçekleştirmiş olup;bu türdeki nakliyelerinizin altından başarı ile kalkabilecek bilgi,deneyim ve tecrübeye fazlasıyla sahiptir.

Nakliyat Gerekliyse İstanbul Trans size yeter

 

Banka ve Şirket Taşımacılığı

 

Ofis ve Büro Taşımacılığıİstanbul Trans Evden Eve Nakliyat Kurumsal taşıma işleriyle de siz değerli müşterilerine hizmet vermektedir.

Banka ve Şirketlerin Çalışmalarını engellemeyecek gün ve mesai saatlerinde planlanan taşınma işlemi konusunda uzman personel tarafından hızlı, kaliteli ve amaçlanan plan doğrultusunda yapılmaktadır.

Taşıma günü arşiv ;dolap, bilgisayar ve ofis araç gereçleri, diğer elektronik ve elektrikli aletlerin paketlenmesi diger masaların daha seri ve hzılı şekilde monte ve demontesi saglanması için gerekli alet ve edevatlar İstanbul Trans nakliyat tarafından hazır hale getirilir. Koli ve diğer arşiv malzmeleri numaralandırılarak taşınır. Kaliteli banka ve şirket taşıma yöntemleri ile çağdaş çalışma mekanlarınızın sizleri iş kaybına uğratmadan diger ofisinize taşır.

Banka ve taşıma hizmeti verdiğimiz kişi ve kuruluşların gizliliklerine ve özel bilgilerinin korunmasına özen göstermek İstanbul Trans'ın ana prensibidir. Sizlerin beklentilerini karşılamak,Çalışanlarınızın yeni adreslerinde çalışmalarına kesintisiz olarak devame etmesini sağlamak için İstanbul Trans evden eve Nakliyat hertürlü yardıma hazırdır.

Para Kasaları , Atm makinaları, mobilya, bankoların sorunsuzca taşınması İstanbul Trans Evden Eve Nakliyatın İşidir.

Banka taşımacılığı ve şirket taşımacılığında uzmandır. şirket ve/veya bankaya öncelikle bir expert gelerek bankadaki eşyaların envanterini çıkarmaktadır. envanterle birlikte Etüt çalışması yapılır ve anlaşma sağlanır ve sözleşme yapılarak taşıma kağıt üzerine dökülür. 
Bilgisayar kiosk, ve elektronik cihazlar avrupadan ithal pet graft kağıtlara sarılıp kolilere konur. Çelik kasa ve bankamatikler ise lift li araçlar vasıtası ile taşınır. 
taşıma esnasında banka veya şirket eşyaları geniş kapsamlı sigorta yapmaktadır. sigorta poliçesi taşıma günü banka görevlisine verilir. Olası bir hasar durumunda ise banka veya şirket direkt olarak sigorta acentası ile muhataptır.

İşinizi Şansa Bırakmayın.

Ofis Büro Taşımacılığı

 

 

Fabrika ve Tesis Taşımacılığı

 

Fabrika ve Tesis Taşımacılığıİstanbul Trans Evden Eve Nakliyat Fabrika ve Tesis Taşımacılığı ile son derece zor bir konuda uzmanlığını gösteriyor.

İstanbul Trans Evden Eve Nakliyat Fabrika ve Sanayi Tesisi  taşıma  ve nakliye işlemleriniz için özel  eğitim  almış personel, araç ve ekipmanlarıyla  daha güvenli ve kaliteli bir Nakliyat hzmet  garantisi vermektedir.

Fabrika taşımacılığında ilk etapta fabrikanın ofis bölümü Avrupa'dan ithal pet graft kağıtlarla ambalajlama yapılarak taşınır. Daha sonra fabrikanın çalışma bölümleri sırası ile önemli bir titizlikle taşınır.

İSTANBUL TRANS EVDEN EVE NAKLİYAT; Prefabrik, çelik vb. yapı sistemleri ile kurulmuş olan fabrikaların başka bir yere taşınması durumunda, yapı sistemlerine hasar verilmeden yapı sökülür, yapı içindeki ve dışındaki ekipmanlar ve makineler sökülür, en uygun paketleme ve taşıma sistemi ile yeni yerine nakil edildikten sonra montaj işleri yapılır, kurulur ve tekrar çalışır halde teslim edilir.

 

 

İstanbul Trans Evden Eve Nakliyat Askılı Tekstil Taşımacılığı ile Tekstil sektörüne hizmet vermektedir.

 

İstanbul Trans Evden Eve Nakliyat Tekstil sektörünün hizmetinde. Tekstil sektöründe imal edilen Ürünlerin taşınması ürünlerin kırşma deforme olma vs sebeblerinden zordur. bundan dolayı özel olarak tasarlanmış nakliye kamyonları ile taşımacılık işlemi yapılabilir.

 

İstanbul Trans Evden Eve Nakliyat Araç filosu içerisinde yer alan Askılı tekstil taşımaya göre uyarlanmış kamyonlar ile sektörün lider firmalarına hizmet vermektedir. Sizde Askılı tekstil taşıma ile ilgili projelerinizde bizden fiyat almadan taşınmayın

 

Askılı tekstil taşımacılığına uygun olarak dizayn edilen araçlarımızla Türkiye'nin her tarafına hizmet vermekteyiz.

 

İstanbul Trans; Evden Eve Nakliyat, Ofis, Fabrika, Banka taşımacılığının yanı sıra "Güvenli ve Tam Zamanında Teslim" anlayışı ile şimdi tekstilcilere özel Askılı Tekstil Taşıma hizmetlerini vermektedir.

 

Özel ve toz geçirmez bölmeler sayesinde askılı taşımacılığın yanında kolilerinizde taşınmaktadır. Askılı Tekstil Taşımacılığı ile pantolon, ceketler, etekler vb. aklınıza gelebilecek bütün tekstil ürünleri kırışmadan, düzenli olarak tam zamanında yerine ulaştırılmaktadır. Tekstil ile ilgili her türlü gönderinizi; Askılı Tekstil Taşımacılık bölümümüzle şehir içi, şehirlerarası yapabilirsiniz.

 

 

Asansörlü Evden Eve Nakliyat

 

İstanbul Trans Asansörlü evden eve nakliyat ;
Evden eve nakliyat'da son yıllarda oldukça yaygın tercih edilen araçlardan biri hiç kuşkusuz 
Asansörlü taşımacılıktır.
Öncelikle her işin inceliği oldugu gibi asansörlü taşımacılık ında bir çok detayı vardır.
Müşterilerimiz öncelikle şunu bilmeli her isteyen kişinin eşyası asansörle taşınamayabilir.
Bunun için öncelikle bina önünde asansörün yanaşabilecegi bir boşluk olması gerekir.
Ülkemizde çarpık kentleşme dolayısıyla bir çok ev bina vb. yerde asansörün yanaşması mümkün olmamakta ve taşıma asansör ile yapılamamaktadır.
Öte yandan karşılaşılan sorunlardan bir tanesi de asansör binanın yanına yanaşsa bile

eşyaların alınacağı kapı ve/veya çıkışın küçük olması ve bir çok eşyanın asansör ile taşınmasını imkansız kılmaktadır.
Taşınma işinin asansör ile yapılmasını düşünüyorsanız lütfen İstanbul Trans  Evden Eve Nakliyat Ekspertizlerine başvurun. Böylece hem müşterinin mağduriyeti önlenmiş olur hemde taşınma esnasında planlama sorunları ile karşılaşılmaz.
Asansörlü ve ya asansörsüz taşımacılıkta personelin konusunda uzman olması önemlidir. Unutulmamalıdır ki Asanasörlü taşımacılıktatatda eşyalarınız zarar görebilir. Taşımacılık da en önemli konu İstanbul Trans evden eve Asanasörlü nakliyat şirketinin kalite standardıdır.
Gönderdiği ekibin profosyoneliği ve kulandığı paketleme teknikleri ve paketleme malzemeleridir.

Bütün bu faktörlerin sağlanmadığı durumlarda eşyalarınıuzda hasar kaçınılmazdır. 
Unutmayın İstanbul Trans Evden Eve Nakliyat Size asansörlü taşımacılıkta özel seçenekler sunuyor.

Neden Asansörlü Taşımacılık?

 • Taşınma sırasında Bina içinde oluşacak hasarları en az düzeye indirmek
 • Asansörü olmayan yüksek katlı binalarda inip çıkma zamanını azaltarak daha hızlı olarak eşyanın taşınmasını sağlamak.
 • Asansörlü Nakliyat Araçları Eşyanın hasar riskini azaltmak
 • Asansörlü evden eve nakliyat ile bina sakinlerini rahatsız etmemek
 • Bina içinde eşyaların zor çıkması durumun ortadan kaldırmak.
 • Asansörle direk  evin içine girerek taşınma suresinin kısaltmak.
 • Asansörlü taşımacılık bazı yüksek binalar , dar koridorlar , girişi küçük apartman girişleri ile ilgili olumsuzlukları ortadan kaldırmak
 • Bazı Bina Yöneticilerinin bina  asansörünü kullanmaya karşı olması.
 • Dar alanlarda taşıma yapılırken hem eşyaya hem binaya zarar vermesi durumu ortadan kaldırmak 
 • Asansörlü taşımacılık bina içi mesafeyi azaltığı için işçilerin dikkatini attırmak ve daha çok verim almak.
 • Eşya taşıma işlemlerinde teknolojiden de yararlanmak

 

 

Paketleme

 

İstanbul Trans Evden Eve Nakliyat Tüm Nakliyat işlemlerinde en önemli adımlardan ilkinin paketleme ve paketleme malzemleri olduğu prensibiye çalışır.

Zira ister nakliyat ister depolama olsun neticede iyi bir paketleme ile en iyi şekilde eşyalar korunmuş olur. Paketleme malzemleride son derece önemli ve dikkatli seçilmelidir. bir piyanoyu paketlemekle bir bazayı paketlemek farklı teknik ve paketleme malzemeleri gerektirir. ortak nokta her ikisinde de paketlemeyi uzman personelin yapmasıdır.

Evden eve taşımacılığın en önemli adımlarından biridir paketleme. Paketleme de uzman elemanlarla paketlenecek eşyaya göre paketleme malzemeleri ve teknikleri kullanılmalıdır. Amaç Eşyaların hasarsız olarak müşteriye yeni adresinde teslim edilmesidir. Evden eve nakliyat, depolama ve eşya taşıma işlemlerinde eğer eşyalar doğru bir şekilde ve doğru malzemeler ile paketleme yapılmazsa büyük hasarlar meydana gelebilir. Böyle bir taşıma tam bir felakettir.

bu tip durumlarla karşılaşmamak için konusunda uzman firmaları seçin.  İstanbul Trans Nakliyat; gerek Paketleme konusundaki uzman personeli, gerek paketleme teknikleri ve kullanılan paketleme malzemleri ile müşterilerine evden eve nakliyat konusunda kusursuz hizmet verme anlayışındadır.

Paketleme Malzemeleri

Paketlenmesi yapılacak eşyanın cinsine ve hacmine göre muhtelif ebatlarda karton variller kullanılmaktadır.

Kristal ve cam eşyalar için mukavemeti yüksek karton variller, yatak ve şilteler için özel olarak hazırlanmış yatak kolileri, elbiseler için yatay ve askılı yüksek boy koliler, mobilya ve beyaz eşyalar için patlak (balonlu) naylon, kraft kağıdı (üç kat), tırtırlı kağıt kullanılmaktadır. Cam eşyalarınız son derce temiz beyaz cam kağıtları ile sarılmaktadır.

Taşıma konteynırlarının içi hassas taşıma için özel dizayn edilmiştir. Konteyner duvarları yumuşak sunta ve aralarında ip bağlama çubukları bulunmaktadır. Her kamyon içinde elbise gardrobu ve taşıma varilleri hazır bulunmaktadır.

Her ekipte mutlaka bir montör elemani vardir. Bu montör elemani gardolap esya dolabi v.b. sökülmeden tasinmazlari demonte ederek yerinde monteleyecektir. 

Taşıma esnasında her türlü paketleme - nakliye - varış yerindeki gümrük işlemleri, eve teslimi ve evde kolilerin açilmasi mobilyalarin yerlestirilmesi ,demonte edilen mobilyalarin tekrar monte edilmeleri itinali bir biçimde yapılmaktadir.

 

 

 

 TÜRKİYE GENELİ EVDEN EVE NAKLİYAT HİZMETLERİ

İstanbul Trans Müşteri temsilcileri 7/24 size yardımcı olmak için hazırlar.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bilgilendirme

Telefon Numaralarımız

İstanbul trans telefon numaralari
Taşınma İpuçları

Nakliyat firması telefon numaraları

Web Tasarım
Sayfa Başı