Menü

Hizmet Bölgelerimiz

istanbul trans bahar kampanyası

Taksitli Nakliyat Hizmeti

Kredi kartına 12 taksitli nakliyat

Hizmetlerimiz


Evden eve nakliyat Şehir içi nakliyat Şehirler arası nakliyat Depolama Paketleme Büro(ofis) taşımacılığı Banka taşımacılığı Otel taşımacılığı Fabrika taşımacılığı Market taşımacılığı Fuar taşımacılığı Askılı tekstil taşımacılığı Firmamız, İstanbul trans sigortalı, sözleşmeli ve geniş araç filosu ile hizmet sunmaktadır.

Evden eve nakliyat
Şehir içi nakliyat
Şehirler arası nakliyat
Depolama
Paketleme
Büro(ofis) taşımacılığı
Banka taşımacılığı
Otel taşımacılığı
Fabrika taşımacılığı
Market taşımacılığı
Fuar taşımacılığı
Askılı tekstil taşımacılığı

Profesyonel taşımacılık

Evden Eve Nakliyat

Asansörle taşıma

Şehirlerarası Taşımacılık

Ofis İşyeri Taşıma

Ambalajlama

Asansör Kiralama

Dağıtım

Kiralık Kamyon

Lojistik Destek

 
 

 

    Nakliyat hizmetlerinde kaliteyi İSTANBUL TRANS ile yakalayın. Nakliyat sektörüne yeni bir bakış açısı getiren firmamız yenilikçi, müşteri odaklı çalışma presipleri, değişmeyen kalite anlayışı ile sizlere en iyi hizmeti sunmaya devam ediyor. Evden eve nakliyat hizmetlerinde hassas, hızlı, çözümcül yaklaşımları ile referanslarına her an yeni birini ekleyen firmamız siz müşterileri için ideal ödeme kolaylığıda sağlamaktadır.

 
 
    Ofis taşıma, iş adamları için her zaman korkutucu olmuştur. Ofisinizi yeni bir yere nakletmek zorunda olabilirsiniz, kurumunuzu tamamen bütün cihazlarıyla birlikte taşıyor olabilirsiniz, banka şubenizi nakletmek istiyor veya yeni şube açmak istiyor olabilirsiniz. Tüm bu kurumsal ihtiyaçlarınız için 29 yıllık deneyim ve üniversite mezunu yönetim kadrosuyla İSTANBUL TRANS 7/24 ofis taşıma işlemlerinde siz değerli müşterilerinin yanındadır.
 
 
    Yapılacak kusursuz hizmetimizin en önemli bölümünü, paketlemede kullandığımız avrupa standartlarındaki malzemeler ve bu malzemeleri kullanma şekli ve kullanma sırası oluşturmaktadır.Tüm eşyalarınız bizim için değerlidir ve varış noktasında sürprizlerle karşılaşmamanız için özenle dikkatle paketliyoruz.
 
     Sahip olduğumuz ya da anlaşmalı olduğumuz depoları dilediğiniz an kontrol edebilirsiniz. Depolama hizmetimizden faydalanan müşterilerimiz, hesap numaralarımıza gereken ücreti ödeyerek aldıkları hizmetin süresini kolayca uzatabilmekte, firmamıza uğramak zorunda kalmamaktalar. Her daim sağlık koşullarına uygun olarak servis veren depolarımız dilendiği an ziyarete açık ve kontrol edilebilir durumdadırlar.
 
     Ev Taşıma işlemi, büyük bir dikkat, büyük bir özen ve titizlik gerektiren, hata kabul etmeyen ve en küçük bir sorunda, büyük üzüntülere yol açabilecek bir iştir. Eşyalarınıza en az sizin verdiğiniz değer kadar değer veriyoruz, bunun gereği ve göstergesi olarak da taşınma işleminin her aşamasında eşyalarınızın korunmasını sağlıyoruz.Tüm tedbir, dikkat ve titizliğine rağmen, yine de istemeyerek oluşabilecek herhangi bir hasara karşı maksimum bedel karşılığı anlaşmalı olduğumuz sigorta şirketleri tarafından garanti altına alıyoruz
 
 
    İSTANBUL TRANS her zaman yaptığı işin ciddiyetinin ve sorumluluğunun bilincinde insanlarla çalışarak müşterilerine güven duygusunu aşılamıştır. Modern ve güçlü filosu, yararlandığı son teknolojik alt yapı hizmetleri, işinin uzmanı sürücü ve rehber personellerimiz ile yanınızda olmaya devam ediyor.

Nakliyat için İSTANBUL TRANS size yeter.

0212 555 99 99

0212 555 11 11

0212 555 02 22

0212 555 02 01

0212 556 44 44

0532 585 77 00

0532 408 59 59

www.istanbultrans.gen.tr

www.istanbultrans.com

 

Aşağıdan sizler için dünya standartlarında sunduğumuz hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgiler alabilirsiniz.

 

 

 

 

 

Büro Ofis Nakliyesi

 

Evden Eve

1 line Hizmetlerimiz

1 line Hizmetlerimiz

Şehir İçi ve Şehirler Arası Nakliyat

Bankalara Nakliye Hizmetleri

1 line Hizmetlerimiz 1 line Hizmetlerimiz

Montaj ve Demontaj

Ağır Eşya Nakliyatı

1 line Hizmetlerimiz 1 line Hizmetlerimiz

Kurumsal Nakliyat

Askılı Tekstil Nakliyatı, taşımacılığı

1 line Hizmetlerimiz 1 line Hizmetlerimiz

Fuar ve Stant Hizmetleri

Turizm ve Organizasyon

1 line Hizmetlerimiz 1 line Hizmetlerimiz

Ses ve Işık Sistemleri Nakliyatı

Ambalajlama ve Depolama

 

 

<a href='http://armut.com/HizmetVeren/istanbul-trans-evden-eve-nakl-san-tic-ltd-sti-istanbul-bahcelievler-evden-eve-nakliyat_4290'> İstanbul Trans Evden Eve Nakl.san.tic.ltd.şti İstanbul Bahçelievler Evden Eve Nakliyat - Armut.com  </a>

 

 Bilgilendirme

Telefon Numaralarımız

İstanbul trans telefon numaralari
Taşınma İpuçları

Nakliyat firması telefon numaraları

Web Tasarım
Sayfa Başı