Menü

Hizmet Bölgelerimiz

istanbul trans bahar kampanyası

Taksitli Nakliyat Hizmeti

Kredi kartına 12 taksitli nakliyat

Bunları Biliyormusunuz

   Profesyonel Taşımacılık Ülkemizde 2013 itibari ile hala tam olarak yasal düzenlemelere tabi değildir. Gerek K1 ve K3 sertifika denetimi eksikliği gerek firmaların vergi ve SGK tarafından sürekli denetlenmemesinden,gerekse nakliyat sektörü ile alakalı yasal bir denetim mekanizması olmayışından dolayı doğru firma hakkında karar vermeniz zorlaşmaktadır. Ancak iyi bir araştırma ve çevrenizdeki taşınan kişi ve kurumlardan alacağınız referanslar sizi doğru firmaya götürür.

 

 Ucuz Nakliyat firması iyi taşıma yapmadığı gibi,parayı fazla veririm eşyalarım düzgün sorunsuz taşınır mantığıda son derece yanlıştır.Kısacası yüksek rakamlara taşımacılık yapan her firmada iyi hizmet vermeyebilir.

 

   Doğru firma seçilmediğinde.

   İyi başlayan bir taşınma işleminin  sonunda dahi mutlaka sorunlar oluşur.

1-Çalışan elemanlar genellikle gündelikçi olduğundan,sizin eşyanızın akıbeti onları alakadar etmez.

2-Bir an önce işi bitirip parasını alma derdinde olduğundan gereken özen gösterilmez.

3-Taşınma işlemi devam ederken personelden çeşitli talepler gelmeye başlar.

4-Öğle vakti yaklaşırken yemek çay sigara istemeye başlarlar.

5-Taşınılacak olan yeni eviniz yakın ise eşyaları araca aldırmamak için elleriden geleni yaparlar.(bu onlara ikinci defa nakliyat ve pazarlık için şans yaratır.)

6-Eşyaların çokluğundan şikayet etmeye başlarlar.

7-Bize bu kadar eşya var diye söylenmedi derler.

8-Gözlerine kestirdikleri eşyalarınızı sizden istemeye başlarlar.(yeni evleneceğim,öğrenci yeğenim var,kimsesiz bir teyze var gibi)

9-Kapınızdaki 5 metre mesafeyi sorun ederler

10-Merdivenleriniz çok dikti veya çok yüksekti derler.

11.Herşeyden önemlisi hırsızlık olayları olur.Yaz mevsiminde kışlık paltolarınız,botlarınız,şemsiyeniz kaybolur.Kış mevsiminde yazın kullanılan eşyalarınız kaybolur.Kayıp olduğunu altı ay sonra farkına varırsınız.

12-İşçilere karşı iyi niyetli ve güler yüzlüyseniz öğlen söylediğiniz lahmacunları dahi yemezler(döner isterler)

13-İçlerinden biri iyi niyetlidir diğerleri hep sert mizaçlı olur.(iş bitiminde çıkacak kavgada size yakın olan güler yüzlü eleman aranızı bulacaktır)

14-Bahşiş kaçınılmazdır.Bahşişe çalıştıklarını patronun çok kötü adam olduğunu üç kuruşa çalıştıklarını söylerler

15-İşin bitiminde sizden bir şey alamayacaklarını anlarlarsa,taşınma işlemini durdurup sizinle tekrar pazarlık yaparlar ve parayı peşin almadan işe devam etmezler.

16-Şikayet için firmayı ararsanız,kesinlikle muhatap olduğunuz kişiyle görüşemezsiniz.(o kişi bu arada başka insanları kandırmanın peşindedir veya size verecek cevabı yoktur)

17-Polisi ararsanız,ekip gelir alacak verecek işine polis karışmaz derler,aranızda anlaşın diye akıl verirler.

18-Kırılan eşyalarınızı kesinlikle size göstermezler bu komple bir koliyse siz görmeden ya çöpe gider,yada binaya girmiş gibi yapıp binanızın bodrum katına kamufle ederler.

19-Kırılan eşya büyük bir parça ise sigortalı olduğunu söylerler,Sigortadan alırsın derler,(fakat Türkiye de böyle bir sigorta sistemi yoktur.)

20-Kısacası doğru firma seçmediğinizde Evden Eve Nakliyat işininizin sonucu:  iki kat ücret ödemek,eşyalarınızın hasarları ve sinir sisteminizin bozulması, dolayısıyla çok kötü bir nakliyat hatırası olarak kalacaktır.

 

 

Bugüne kadar kendi müşterilerimizden edindiğimiz tecrübelerimize göre, sizinle sektördeki 20. yılını dolduran bir firma olarak, nakliye hizmeti veren firmaları iyi kontrol etmenizi rica ediyoruz.

Bilgilendirme

Telefon Numaralarımız

İstanbul trans telefon numaralari
Taşınma İpuçları

Nakliyat firması telefon numaraları

Web Tasarım
Sayfa Başı