Menü

Hizmet Bölgelerimiz

istanbul trans bahar kampanyası

Taksitli Nakliyat Hizmeti

Kredi kartına 12 taksitli nakliyat

Ambalajlı nakliyat

  Şirketimiz bünyesinde evlerde var olan her çeşit eşyaların ambalajları özeldir.Deri koltuk takımları için farklı ambalaj malzemeleri kullanılırken açık renk veya özel kumaşlı koltuk takımlarınız için farklı malzemelerle ambalajlanarak koruma altına alınmaktadır.

  Diğer ev eşyalarıda her eşyanın kendisine özel farklı ambalaj malzemeri ile ambalajlanmaktadırlar.Masa Sandalye takımları,Vitrin Güşlük Konsul tarzı Ahşap çoğunluklu eşyalarınız yine çift kat köşe korumalı özel malzemeler ile ambalajlanarak olası zarar görme riski ortadan kaldırılmaktadır.

  Yatak baza ve beyaz eşyalar gibi tek bütün eşyalarınızın ambalajları ebatlarına uygun ölçülerde olup.bu malzemelerinizin eşyalara giydirilmesi şeklinde ve üzerine ikinci kat olarak sanayi tipi folyolarla dış yüzey kaplamaları yapılmaktadır.

  Eşyaların yeni eve transferi esnasında oluşabilecek hatalardan şirketimiz sorumlu olduğundan dolayı eşyalarınızn hasar görme olasılığını ambalajlı nakliyat sayesinde tamamen ortadan kaldırmaktadır.

  İstanbul Trans Evden Eve Nakliyat İle Eşyalarınız Emin Ellerde.Güveniniz Bizim Mutluluğumuzdur.

 

Ambalajlı & Paketlemeli Nakliyat

   Evden eve nakliyat artık çağımızın vazgeçilmez bir unsuru haline gelmiştir.

Bir zamanlar taşınmak insanlar için bir kabustu. aylar öncesinden

hazırlıklar yapılır ev eşyaları bir bir paketlenirdi. ama sonuç yine de

genelde hazinle sonuçlanırdı. kırılan ,dökülen.çizelen veya kullanılmaz

hale gelen eşyalar

büyük bir külfet olurdu. Artık öyle değil.bu iş, profesyonelce yapılıyor.

Hiç kırılmadan dökülmeden,aylar öncesinden hazırlık yapmadan ve sadece

kısa bir zaman dilimi içerisinde. Evden eve nakliyat sektöründe güven

kalite ve saygıyı prensip edinen firmamız İSTANBUL TRANS evden eve

nakliyat kaygılarınızda ve korkularınızda haklı olduğunuzun farkında

olup buna önem vermektedir.

Deneyimli personeliyle ve yıların vermiş olduğu tecrübesiyle sizlere

en güzel hizmeti sunmaya çalışıyoruz.

İstanbul ve Türkiyenin her şehilerine şehirler arası Evden eve nakliyat

hizmetini layıkıyla yerine getirdik ve getirmeye de devam edeceğiz.

İşimizi yaparken birçok tanınmış ünlü sanatçı, iş adamı ve firmaların

referans desteğinide alarak evden eve nakliyat sektöründe büyüdük

büyümeye de sizlerin desteğiyle devam edeceğiz
Ambalajlı ve paketlemeli nakliyat seçeneğiyle, rahat bir taşınma

deneyimi sunuyoruz.

 

 

 

 

 

 

Ambalajlama

  Evden eve, ofis taşımacılığı veya şehirlerarası nakliye olarak gruplara ayırabileceğimiz bu hizmet türünde, firmamız, sizden gelen taşınma talebi sonrasında sizin için uygun olan bir gün karalaştırıp, ücretsiz olarak hizmet veren müşteri temsilcimiz tarafından, taşınacak eşyalarınızın miktarı, taşınma için gerekli olan ambalaj türü, malzeme ihtiyacı ve gerekebilecek araç sayısının belirlenmesi işlemini yapar. Kararlaştırdığımız hizmet türü ve sizin taleplerinizle detaylarını tetkik ettiğimiz taşınmanızın fiyatlandırması tüm bu belirlemelere göre yapılmaktadır. Bu ön görüşmenin sonunda taşınmanızın gerçekleştirilmesini arzu ettiğiniz tarih belirlenir ve istediğiniz saatte taşınma ve paketleme ekibimiz hizmetinizdedir. Profesyonel paketleme ekibimiz koltuk, vitrin, dolap vb. gibi hacimli eşyaları havalı naylonla, askı ile taşınabilecek olan giysiler, aracımızda özel yapılmış askılı dolaba , mefruşat ve diğer büyük eşyalarınızı ise naylon ambalajlarla paketleyip kolilerler. 

  Kırılacak cam, tablo vb. eşyalar havalı naylon ve parşömen kağıtlarla sarılıp özel mukavva kutulara yerleştirilir. Şayet gerekiyorsa mobilyaların demontajı bulundukları yerde uzman marangoz personelimiz sayesinde yapıldıktan sonra havalı naylonla ambalajlanır. Ambalaj ve paketlemeden sonraki ikinci önemli ve dikkat gerektiren adım nakliyat işlemidir. Nakliyat dahilinde eşyalarınız, firmamızca sigortalanır. Hizmetinize sunulan araçlar şirketimize ait olup taban ve içleri eşyalarınızın hasar görmeyecekleri biçimde ve mobilya izolasyonludur. Bu güvenlik şartları dahilinde arzu ettiğiniz adresinize teslim edilen eşyalarınız tek tek ve özenle hedef adresinize taşınıp, paketleme ve ambalajı açılır. Demontajı yapılan mobilyalarınız yeni adreste tekrar monte edilir ve arzu ettiğiniz şekilde yerleştirilir. 

Çıkan ambalaj çöpünün alınıp çıkılmasıyla son bulan hizmetimiz, sıcak ve samimi iş ilişkilerimizin kurulmasına ilk adım olmakla beraber, bizlere de benzersiz bir hizmet sunmuş olmanın haklı gururunu yaşatır.


 

Bilgilendirme

Telefon Numaralarımız

İstanbul trans telefon numaralari
Taşınma İpuçları

Nakliyat firması telefon numaraları

Web Tasarım
Sayfa Başı